Нові ринки, нові підходи.

В сьогоднішніх економічних умовах одним із пріоритетних напрямків розвитку сільськогосподарської промисловості, визначених Міністерством аграрної політики та продовольства України, є пошук і вихід сільгоспвиробників на нові міжнародні ринки з готовою конкурентоспроможною продукцією.

Саме таку стратегію обрали на Державному підприємстві «Полтавський комбінат хлібопродуктів». Провели модернізацію технологічного обладнання і впровадили у виробництво нову лінію по фасуванню борошна у мішкову тару ємністю 25 кілограмів. Така розфасовка відповідає вимогам міжнародних стандартів і дає можливість збільшити кількість ринків збуту, експорт продукції, а також її конкурентоспроможність на внутрішньому ринку країни.

У зв’язку з цим, на Полтавщині все більше виробників зерна надають комбінату свою продукцію для переробки, що дозволило значно збільшити обсяги виробництва борошна і, відповідно, покращити економічний стан підприємства. Звичайно, колектив комбінату на досягнутому не зупиняється. Попереду кропітка, але вкрай необхідна робота по впровадженню нових форм і методів роботи, орієнтованих на збільшення експорту продукції власного виробництва.