З вірою в майбутнє.

Нещодавно в ЗМІ повідомлялося про модернізацію технологічного обладнання на Державному підприємстві «Полтавський комбінат хлібопродуктів» і впровадження у виробництво нової лінії по фасуванню борошна у мішкову тару ємністю 25 кілограмів. Саме така технологія відповідає вимогам міжнародних стандартів, що дало Полтавцям підстави сподіватися на вихід до міжнародних ринків.

І ось нова стратегія принесла перші плоди конкурентоспроможності підприємства. Підписано вигідний контракт про постачання Полтавського борошна до Ізраїлю, що дало можливість комбінату значно збільшити обсяги виробництва і створити близько двадцяти додаткових робочих місць. Як відмітив в.о. генерального директора ДП «Полтавський КХП» Гліб Ульяненко, імпортерів влаштовує висока якість продукції та розумна цінова політика. На перспективу лобіюється питання про розширення умов контракту і пошуку нових іноземних споживачів.

До того ж, величезним залишається внутрішній ринок країни, тому колектив комбінату на досягнутому не зупиняється і з оптимізмом дивиться у майбутнє.